Sanockim hokeistom nie udało się awansować do kolejnej rundy play-off rozgrywek drugiej ligi słowackiej. W wyjazdowych meczach w Liptovskym Mikulaśu drużyna Ciarko poniosła dwie porażki.

Szkoda przede wszystkim sobotniego starcia, bo w sytuacji, gdy sanoczanie wygrali pierwszym mecz we własnej hali, w tym drugim prowadzili już 2:0 i byli na dobrej drodze do zakończenia rywalizacji. Ale miejscowi mieli świetny okres gry w drugiej połowie. W ciągu czterech minut zdobyli cztery bramki i podopieczni trenerów Ćwikły i Demkowicza nie byli w stanie odwrócić losów rywalizacji. Przegrali ten mecz 3:6.

Niedzielne decydujące starcie też rozgrywano w Liptovskim Mikulaśu i też zakończyło się ono zwycięstwem gospodarzy. Miejscowi prowadzili już 3:0. Sanoczanie podjęli walkę, ale rywale wygrali 4:2. W sobotę rusza kolejna faza rozgrywek. Drużynie Ciarko pozostaje rywalizacja o ósme miejsce w 20-zespołowej drugiej lidze.