Przez tydzień opowiadali na Podkarpaciu o przemianie swojego życia. Spotkali się między innymi z młodzieżą w szkołach i więźniami. Artur Ceroński i Mirosław Kolczyk o swoich życiowych losach opowiedzieli też mieszkańcom Rzeszowa.

40-letni Artur Ceroński to były gangster który z zimną krwią zabił człowieka, kiedy odsiadywał karę w więzieniu wziął do ręki Biblię. Dziś jest charyzmatycznym pastorem kościoła wiary ewangelicznej i opowiada innym o swojej przemianie. Ceroński przez wiele lat nie rozstawał się z bronią dziś przekonuje innych że w każdym momencie życia można je zmienić. Na Podkarpaciu odwiedził kilka szkół i więzienia. Podróżuje po Polsce z Kolą raperem, który jak Ceroński siedział w więzieniu ale wyszedł z nałogu - w ten sposób przez muzykę przestrzega młodych ludzi przed braniem.
Mówi że nie uczestniczy w takich spotkaniach by ludzi umoralniać pokazuje przykłady ze swojego życia. Mirosław Kolczyk ma 31 lat ożenił sie i wkrótce zostanie ojcem. zerwał z nałogiem, wcześniej sam uczestniczył w produkcji narkotyków.