W turnieju upamiętniającym 100-lecie odzyskania niepodległości startowało osiem drużyn, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych.

W grupie młodszej zwyciężyła drużyna Mielca składająca się z zawodników SP nr 6 i 11. Zwycięzcy w finałowym turnieju wygrali dwa mecze i jeden zremisowali. Identyczny dorobek punktowy mieli zwycięzcy grupy starszej - drużyna z Cmolasu, która w decydującym starciu pokonała ekipą z Radomyśla 14 do 8.

Tymczasem Superligowa ekipa mieleckiej Sali dokonał poważnych wzmocnień kadrowych. Nowi gracze Marcin Wójcik Kacper Pawłowski i Piotr Rutkowski powinni znacznie poprawić grę w defensywie. To jeszcze nie koniec zmian w drużynie. Zespół ma zagwarantowany budżet i przygotowania do sezonu rozpocznie w lipcu.