Sukces zawodniczki mieleckiego klubu Saiha. Na Mistrzostwach Polski juniorów w karate Shinkyokushin Natalia Paczyńska wywalczyła złoty medal.

Na zawodach rozgrywanych w Mielcu startowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z 37 klubów karate z całej Polski. Gospodarzy - mielecki klub Saiha reprezentowało sześciu młodych karateków. Największy sukces był udziałem Natalii Paczyńskiej, która wywalczyła złoto w kategorii poniżej 500 kilogramów.

Blisko medalu były Klaudia Łoboda i Laura Płotnikiewicz, które zajęły czwarte miejsca w swoich kategoriach wiekowych. W sumie można mówić o dobrym występie mielczan w tych zawodach.

W mieleckich mistrzostwach drużynowo w konkurencji kata wygrał klub z Turku, a w konkrecji kumite drużyna z Kobierzyc.