Sanoccy siatkarze wywalczyli awans do czwartej rundy Pucharu Polski. Zespół TSV pokonał bez straty seta drużynę AZS Częstochowa.

Rywal to spadkowicz z Plus Ligi i utytułowany w rozgrywkach Pucharowych klub - akademicy dwukrotnie zdobywali to trofeum i siedem razy zajmowali drugie miejsce, ale do Sanoka dotarli tylko w siedmioosobowym zestawieniu. Trener sanoczan Krzysztof Frączek też dał pograć zmiennikom i dlatego chwilami mieliśmy wyrównana walką, zwłaszcza w trzecim secie, ale sanoczanie cały czas mieli mecz pod kontrolą. Wygrali 3:0 w setach do 19, 23 i 21.

Drużyna TSV ma ostatnio dobrą passę, ale szkoleniowca sanoczan martwią kontuzje Daniela Gąsiora i Tomasza Kusiora. Sanoczanie awansowali do czwartej rundy rozgrywek, która zaplanowana jest na 22 listopada.