Kibice piłki ręcznej w regionie mogą być usatysfakcjonowani. W Mielcu Stal rozbiła silną ekipę MMTS-u Kwidzyn, odnosząc drugie zwycięstwo w rozgrywkach Superligi. W Przemyślu Czuwaj nie dał najmniejszych szans KSZO Ostrowiec i wskoczył na foteli lidera pierwszej ligi.

Stal wygrała 37 do 32 Stal wygrała 37 do 32 W Mielcu Stal miała słaby początek, przegrywała 1 do 4, ale mielczanie szybko się pozbierali i do przerwy prowadzili z faworyzowanym MMTS-em pięcioma bramkami. Gospodarze nie spuścili z tony w drugiej połowie i grając naprawdę konsekwentnie sięgnęli po zasłużony triumf. Stal wygrała 37 do 32 notując drugie w tym sezonie zwycięstwo w rozgrywkach Superligi.

...skończyło się wygraną 31 do 24 ...skończyło się wygraną 31 do 24 Pojedynek z drużyną KSZO był dla szczypiornistów Czuwaju meczem o fotel lidera pierwszej ligi. Starcia na linii Przemyśl-Ostrowiec zawsze były zaciętymi pojedynkami, ale tym razem gospodarze całkowicie zdominowali rywali, prowadzonych przez jedna z legend polskiej piłki ręcznej - Mariusza Jurasika. Do przerwy Czuwaj był lepszy o siedem bramek, skończyło się wygraną 31 do 24. Aby zdobyć fotel lidera Czuwaj musiał wygrać siedmioma bramkami i to się udało. W Jarosławiu na inaugurację sezonu we własnej hali panie z JKS-u pokonały Varsovię.