*** JESIEŃ W REGIONACH ***

Założeniem cyklu „Jesień w regionach” jest zaprezentowanie widzom ciekawych, wartych odwiedzenia miejsc z terenu województwa podkarpackiego, a także przedstawienie najważniejszych i najbardziej interesujących imprez kulturalnych, historycznych, turystycznych i sportowych organizowanych w regionie. Od kilku lat jesienią, w Bieszczady i inne miejsca regionu przyjeżdża coraz więcej osób. Wakacyjny sezon przedłuża się na wrzesień i październik. Telewizja Rzeszów zachęca widzów z całego kraju, aby odwiedzili województwo podkarpackie, zobaczyli kolory karpackiej jesieni i uczestniczyli w wydarzeniach, które się tu odbywają.


*** JESIEŃ W REGIONACH - ZOBACZ WIDEO ***

*** TU JUŻ BYLIŚMY ***

Prezenterzy TVP3 Rzeszów Prezenterzy TVP3 Rzeszów Boguchwała
Program zrealizowany podczas XII Giełdy Ogrodniczej i Podkarpackiego Święta Winobrania, na terenie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.
W tym dniu odbyła się także prezentacja jesiennej ramówki naszej stacji. Odwiedzając plenerowe miasteczko Telewizji Rzeszów, można było zobaczyć jak wygląda realizacja programu „na żywo”, wziąć udział w konkursach i spróbować swoich sił przed kamerą. Otwarte spotkanie było również okazją do rozmowy z twórcami programów, zgłaszania ciekawych tematów i spraw wymagających interwencji.


ZOBACZ WIDEO: CZ. 1 * CZ. 2


*** Boguchwała, cz. 1 - GALERIA ZDJĘĆ ***


*** Boguchwała, cz. 2 - GALERIA ZDJĘĆ ***