Gmina Sędziszów Małopolski, Polskie Radio Rzeszów oraz Oddział Telewizji Polskiej S.A. w Rzeszowie są organizatorami „Dino Top Festival – Sędziszów Małopolski 2017”, który zaplanowany jest w dniach 24 – 25.06. br. Gwiazdami koncertu finałowego będą : Skaldowie, legendarna rzeszowska grupa RSC oraz finaliści konkursu na interpretację piosenek Wojciecha Młynarskiego.

Celem tego przedsięwzięcia jest m.in. popularyzowanie muzyki wartościowej, cieszącej się zainteresowaniem szerokiej widowni, chcącej odbyć muzyczną podróż sentymentalną do czasów wielkich, dawnych przebojów.

Idea i nazwa Festiwalu nawiązują do kultowej już audycji Radia Rzeszów, która obecna jest na antenie od 22 lat, a w ubiegłym roku święciła tysięczne notowanie - lista przebojów Dino Top. Niezaprzeczalnym atutem tego programu jest to, iż poprzez muzykę łączy ze sobą pokolenia, gdyż obok siebie funkcjonują utwory starsze, jak i te najnowsze wykonywane przez tych, którzy wciąż są na scenie i prezentują różne style i gatunki. W sobotnie południe – kiedy nadawana jest lista - przed radioodbiornikami zasiadają całe pokolenia słuchaczy.

Kliknij i dowiedz się więcej

Relacje 25 czerwca (niedziela) od 19:00 do 20:30 i od 21:00 do 22:00.

Informujemy, iż decyzją Jury zakwalifikowano do II etapu (przesłuchania) w „Konkursie na interpretację piosenek Wojciecha Młynarskiego” następujących wykonawców:
1. Żaneta Chełminiak - Poranne łzy
2. Agnieszka Podubny - Lubię wrony
3. Aleksandra Skiba - Ballada o dzikim zachodzie
4. Asia & Kuba - Po prostu jestem
5. Dominika Kobiałka & Tensio - Kołysanka Rosemary
6. Julia Walczyna -Taki cud i miód
7. Marika Kisielewicz - Lubię wrony
8. Materiał 2.0 - Żniwna Dziewczyna
9. Oliwia Skóra - Moknie w deszczu diabeł
10. Revolution - Błędny rycerz

Prosimy zatem o przyjazd na próbę w dniu 24 czerwca 2017 r. o godz. 14.00 do MGOKS Sędziszów Małopolski 3 Maja 36.

Przesłuchania odbędą się o godz. 17.00 a wszyscy artyści występować będą w kolejności alfabetycznej.

Gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnym etapie konkursu.