*** LATO W REGIONACH ***

Jak zaplanować nadchodzące wakacje? Gdzie się wybrać? Z jakiej formy spędzania wolnego czasu skorzystać? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielą prezenterzy znanego już cyklu „Lato w regionach”, którzy niebawem wyruszą w podróż po Polsce. Cykl realizowany jest przez oddziały TVP i emitowany na ogólnopolskiej antenie TVP3 i antenach regionalnych. Duży udział w przedsięwzięciu ma Telewizja Rzeszów, która przygotuje kilkanaście odcinków promujących atrakcje Podkarpacia.


*** LATO W REGIONACH - ZOBACZ WIDEO ***

Rzeszów, 23-24 czerwca
Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury

fot. arch. fot. arch. 23 i 24 czerwca w cyklu „Lato w regionach” pokażemy relacje z jednej z największych imprez organizowanych co roku w Rzeszowie. Nasi prezenterzy w wejściach „na żywo” porozmawiają z artystami i organizatorami Wschodu Kultury Europejskiego Stadionu Kultury 2017.

Relacje w TVP3 i TVP3 Rzeszów w piątek 23 czerwca o godz. 12.30, 14.05, 18.00 i 19.00 oraz w sobotę 24 czerwca o godz. 13.55, 16.55, 19.00.

Sędziszów Małopolski, 25 czerwca
Podczas najbliższego weekendu (24 i 25 czerwca) widzowie TVP3 Rzeszów i ogólnopolskich anten Telewizji Polskiej będą mieli okazję obejrzeć relacje z „Dino Top Festival” odbywającego się w Sędziszowie Małopolskim. W koncercie głównym wystąpią m.in. Skaldowie i RSC.

Sędziszów Małopolski Sędziszów Małopolski W sobotę, 24 czerwca na antenie TVP3 Rzeszów ukażą się relacje z pierwszego dnia Festiwalu. W niedzielę, 25 czerwca w ogólnopolskiej TVP3 i regionalnej TVP3 Rzeszów w specjalnych relacjach i wejściach „na żywo”, będzie można zobaczyć rozmowy z artystami i organizatorami wydarzenia. Telewizja Rzeszów będzie także transmitowała główny koncert festiwalowy, w którym wystąpią Skaldowie, RSC i finaliści konkursu na interpretację piosenek Wojciecha Młynarskiego. Gwiazdy festiwalu przeniosą zgromadzoną w Sędziszowie Młp. publiczność i widzów przed telewizorami w sentymentalną podróż do czasów dawnych wielkich przebojów polskiej piosenki. Koncert nawiązuje do popularnej audycji Polskiego Radia Rzeszów, która w ubiegłym roku świętowała swoje tysięczne wydanie.

Impreza pod patronatem Telewizji Polskiej została zorganizowana przez TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów i samorząd Sędziszowa Małopolskiego.

Relacje „na żywo” z „Dino Top Festival” w ramach cyklu „Lato w regionach” w niedzielę 25 czerwca w ogólnopolskiej TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 11.15, 13.05, 13.50, 17.30 i 18.15.

Transmisja głównego koncertu w TVP3 Rzeszów w godz. 19.00-20.30 i 21.00-22.00.

*** TU JUŻ BYLIŚMY ***

fot. arch. fot. arch. Rzeszów
Pokazaliśmy relacje z jednej z największych imprez organizowanych co roku w Rzeszowie - Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury. Nasi prezenterzy w wejściach „na żywo” rozmawiali z artystami i organizatorami tego wydarzenia.


ZOBACZ WIDEO: CZ. 1 * CZ. 2 * CZ. 3 * CZ. 4 * CZ. 5 * CZ. 6 * CZ. 7

Bieszczadzki Park Narodowy Bieszczadzki Park Narodowy Bieszczady
Bieszczady - niezwykłe krajobrazy, bogactwo fauny i flory. Od kilku lat te góry przeżywają prawdziwy najazd gości, zaproszeni do plenerowego studia przedstawiciele parku narodowego, przewodnicy, samorządowcy i przedsiębiorcy z branży turystycznej dyskutowali jak pogodzić rozwój turystyki z ochroną przyrody. Zachęcaliśmy, aby wycieczki planować nie tylko na połoniny, ale odwiedzać mniej znane, a równie atrakcyjne, niższe części Bieszczadów. Pokazaliśmy m.in. parki krajobrazowe i Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Bieszczadzkie”.


ZOBACZ WIDEO: CZ. 1 * CZ. 2 * CZ. 3 * CZ. 4 * CZ. 5 * CZ. 6


*** BIESZCZADY - GALERIA ZDJĘĆ ***

Magurski Park Narodowy Magurski Park Narodowy Beskid Niski
Beskid Niski - alternatywa dla coraz bardziej zatłoczonych Bieszczadów. Plenerowe studio telewizyjne stanęło w sercu Magurskiego Parku Narodowego obejmującego swym zasięgiem górne dorzecze Wisłoki i pasmo Magury Wątkowskiej. Gospodarze i zaproszeni goście przekonywali, że Beskid Niski to doskonałe miejsce do pieszych wędrówek i uprawiania sportów. Zobaczyliśmy nie tylko skarby przyrody, ale także atrakcje kulturowe m.in. łemkowskie cerkwie i monumentalne cmentarze z I wojny światowej.


ZOBACZ WIDEO: CZ. 1 * CZ. 2 * CZ. 3 * CZ. 4 * CZ. 5 * CZ. 6


*** BESKID NISKI- GALERIA ZDJĘĆ ***


*** LATO W REGIONACH 2017- YOUTUBE ***

Programy będzie można oglądać także poprzez mobilną aplikację TVP Stream, na stronie www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz na Platformie Hybrydowej TVP w serwisie TVP Bieszczady.