Telewizja Rzeszów to skuteczny nośnik reklamy. Przystępne ceny, duży zasięg i rekordowa oglądalność sprawiają, że oferujemy najniższy koszt dotarcia do największej liczby osób. Na Podkarpaciu nie ma lepszego wyboru!

Dzięki nadajnikom Naziemnej Telewizji Cyfrowej programy TVP3 Rzeszów są odbierane w całym regionie i daleko poza jego granicami. Sygnał Telewizji Rzeszów dociera do ponad 2 milionów osób. Można nas oglądać także w Internecie, a dzięki darmowej aplikacji TVP STREAM również w urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety i in.) w całej Europie.

Jak wynika z danych telemetrycznych (źródło: Nielsen) programy TVP3 Rzeszów cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Wyniki oglądalności pokazują, że główne wydanie programu informacyjnego „Aktualności” o 18:30 codziennie przyciąga przed telewizory niemal 100 tys. osób. Badania z okresu od października 2017 r. do kwietnia 2018 r. wykazały, że w paśmie 18.30 – 19.00 Telewizja Rzeszów jest liderem oglądalności na terenie województwa podkarpackiego.