Przemyski pisarz Stefan Darda zdeklasował innych twórców, zdobywając pierwsze i drugie miejsce w konkursie polskiego magazynu grozy. Nagrody są tym cenniejsze, że przyznawali je swoimi głosami czytelnicy. Wybrali "Bisy 2" i zbiór opowiadań "Opowiem ci mroczną historię".

Czwarta, ostatnia część cyklu powieści o przeklętej wiosce na Roztoczu "Czarny Wygon", "Bisy 2" mówi o złu , które przenika z innego wymiaru, a podatny grunt znajduje w małej wiosce na Roztoczu.

Z kolei Zbiór opowiadań grozy "Opowiem ci mroczną historię" to 9 mrożących krew w żyłach opowieści, umiejscowionych m.in. na Podkarpaciu.

Czytelnikom o silnych nerwach spodobały się tak bardzo, że pisarz z Przemyśla wygrał ogólnopolski konkurs zajmując dwa czołowe miejsca.

Stefan Darda jest pisarzem, poetą, muzykiem. Pochodzi z Roztocza, ale ukochał Przemyśl i zamieszkał w mieście, które uważa za jedno z najpiękniejszych w Polsce. Przygodę z pisaniem rozpoczął w wieku 35 lat. Zaczął od wierszy, ale potem posypały się powieści.

Jego pierwsza powieść "Dom na wyrębach" ukazała się 7 lat temu. Książka tak spodobała się czytelnikom, że wydawca zdecydował się na dodruki, a kolejny na wydanie audiobook'a. Dziś autor ma na swoim koncie 5 powieści i zbiór opowiadań. Doczekał się też chlubnego porównania do amerykańskiego pisarza Stephena Kinga. A teraz razem z autorem "Przebudzenia" wygrał w konkursie czytelników na najlepszą polską i zagraniczną książkę grozy 2014 roku.