Nowy rok to nowe postanowienia. Wielu z nas z pewnością obiecało sobie, że zrzuci zbędne kilogramy. Są tacy którzy w nowym roku liczą na wyższe obroty firmy. W Rzeszowie złoty czas przezywają siłownie. ale nie tylko. Także w Parku Trampolinowym obroty podskoczyły.

Zamiast biegania czy pływania - trampolina. Jak się okazuje takie beztroskie skakanie to nie tylko świetna rozrywka, ale ćwiczenia, które mogą zastąpić popularne sporty.

Według specjalistów w trakcie zabawy na trampolinie między innymi rozwijamy koordynację ruchową, poprawiamy pracę mózgu, a przy okazji chudniemy. Podczas godziny zajęć można spalić nawet 1000 kalorii. Choć ta dyscyplina sportowa w Polsce nie jest jeszcze popularna, pierwszy na Podkarpaciu park trampolinowy cieszy się już dużym zainteresowaniem.

Najmłodsi mogą wyładować tu swoją niespożytą energię, starsi zapominają na chwilę, że przestali już być dziećmi. Godzina takiej atrakcji kosztuje od 25 do 35 złotych za osobę. Chętni mogą dodatkowo skorzystać z lekcji z trenerem skoków akrobatycznych i z zajęć fitness.