Pracownicy Telewizji Rzeszów

Józef Matusz Józef Matusz DYREKTOR TVP3 RZESZÓW

Józef Matusz

Dyrektor-Redaktor Naczelny,
Jozef.Matusz@tvp.pl
tel. (17) 86-13-301,
tel. (17) 86-13-347

Ilona Małek Ilona Małek DZIENNIKARZE TVP RZESZÓW

Ilona Małek
kierownik Sekcji Audycji Informacyjnych, wydawca, prezenterka "Aktualności", dziennikarka,
Ilona.Malek@tvp.pl
tel. (17) 86-13-374

Beata Wolańska Beata Wolańska Beata Wolańska
wydawca, prezenterka "Aktualności" dziennikarka,
Beata.Wolanska@tvp.pl
tel. (17) 86-13-372

Grzegorz Boratyn Grzegorz Boratyn Grzegorz Boratyn
wydawca, prezenter "Aktualności", dziennikarz,
Grzegorz.Boratyn@tvp.pl
tel. (17) 86-13-373

Konrad Dudek Konrad Dudek Konrad Dudek
wydawca, prezenter "Aktualności", dziennikarz,
Konrad.Dudek@tvp.pl
tel. (17) 86-13-339

Marcin Pawlak Marcin Pawlak Marcin Pawlak
prezenter "Aktualności", dziennikarz
Marcin.Pawlak@tvp.pl
tel. (17) 86-13-373

Paweł Pezdan Paweł Pezdan Paweł Pezdan
prezenter "Aktualności", dziennikarz
Pawel.Pezdan@tvp.pl
tel. (17) 86-13-361

Beata Bartman Beata Bartman Beata Bartman
wydawca, dziennikarka,
Beata.Bartman@tvp.pl
tel. (17) 86-13-377

Anna Tomczyk Anna Tomczyk Anna Tomczyk
wydawca, dziennikarka,
Anna.Tomczyk@tvp.pl
tel. (17) 86-13-376

Krzysztof Kuchaj Krzysztof Kuchaj Krzysztof Kuchaj
wydawca, dziennikarz,
Krzysztof.Kuchaj@tvp.pl
tel. (17) 86-13-371

Jacek Tutak Jacek Tutak Jacek Tutak
wydawca, dziennikarz,
Jacek.Tutak@tvp.pl
tel. (17) 86-13-333

Beata Pardel Beata Pardel Beata Pardel
dziennikarka
Beata.Pardel@tvp.pl
tel. (17) 86-13-361

Dorota Sowa Dorota Sowa Dorota Sowa
publicystka,
Dorota.Sowa@tvp.pl
tel. (17) 86-13-336

Małgorzata Bożek Małgorzata Bożek Małgorzata Bożek
publicystka,
Malgorzata.Bozek@tvp.pl
tel. (17) 86-13-339

Mirosław Pęcak Mirosław Pęcak Mirosław Pęcak
dziennikarz sportowy,
Miroslaw.Pecak@tvp.pl
tel. (17) 86-13-328

Anna Sabat-Pezdan Anna Sabat-Pezdan Anna Sabat-Pezdan
prezenterka "Pogody",
dziennikarka,

Anna.Sabat@tvp.pl
tel. (17) 86-13-363

Jerzy Dynia Jerzy Dynia Jerzy Dynia
dziennikarz muzyczny, autor programu "Spotkanie z folklorem",
Jerzy.Dynia@tvp.pl
tel. (17) 86-13-380

ks. Józef Brzostowski ks. Józef Brzostowski Józef Brzostowski
dziennikarz,
Jozef.Brzostowski@tvp.pl
tel. (17) 86-13-330

Beata Gubernat Beata Gubernat Beata Gubernat
prezenterka "Pogody",
Beata.Gubernat@tvp.pl
tel. (17) 86-13-301

Adam Bienias Adam Bienias Adam Bienias
prezenter "Pogody", dziennikarz
Adam.Bienias@tvp.pl
tel. (17) 86-13-375

Monika Wojtaś Monika Wojtaś Monika Wojtaś
dziennikarka
Monika.Wojtas@tvp.pl

Mariusz Mendycki Mariusz Mendycki Mariusz Mendycki
dziennikarz
Mariusz.Mendycki@tvp.pl

Karolina Ciesielska Karolina Ciesielska Karolina Ciesielska
dziennikarka
Karolina.Ciesielska@tvp.pl

Arkadiusz Rogowski Arkadiusz Rogowski Arkadiusz Rogowski
dziennikarz
Arkadiusz.Rogowski@tvp.pl
tel. (17) 86-13-344

Karolina Bik-Niezgoda Karolina Bik-Niezgoda Karolina Bik-Niezgoda
dziennikarka
Karolina.Bik-Niezgoda@tvp.pl
tel. (17) 86-13-378

Piotr Socha Piotr Socha SEKRETARIAT PROGRAMOWY

Piotr Socha
sekretarz programu,
Piotr.Socha@tvp.pl
tel. (17) 86-13-368

Jolanta Zaręba Jolanta Zaręba Jolanta Zaręba
sekretarz redakcji,
Jolanta.Zareba@tvp.pl
tel. (17) 86-13-369

Małgorzata Zygo Małgorzata Zygo Małgorzata Zygo
starszy specjalista do spraw archiwizacji zbiorów programowych,
Malgorzata.Zygo@tvp.pl
tel. (17) 86-13-360

Jacek Chrobak Jacek Chrobak Jacek Chrobak
starszy specjalista,
Jacek.Chrobak@tvp.pl
tel. (17) 86-13-365

Jerzy Oleszkowicz Jerzy Oleszkowicz DZIAŁ PRODUKCJI, REALIZACJI I TECHNIKI

Jerzy Oleszkowicz
kierownik Działu Produkcji,
Jerzy.Oleszkowicz@tvp.pl
tel. (17) 86-13-307

Janusz Solarski Janusz Solarski Janusz Solarski
kierownik Wydziału Techniki,
Janusz.Solarski@tvp.pl
tel. (17) 86-13-308

Katarzyna Wrzesińska Katarzyna Wrzesińska Katarzyna Wrzesińska
producent,
Katarzyna.Wrzesinska@tvp.pl
tel. (17) 86-13-392

Grzegorz Jagoda Grzegorz Jagoda Grzegorz Jagoda
informatyk,
Grzegorz.Jagoda@tvp.pl
tel. (17) 86-13-312

Piotr Kowalski Piotr Kowalski Piotr Kowalski
informatyk,
Piotr.Kowalski@tvp.pl
tel. (17) 86-13-314

Jacek Szarek Jacek Szarek DZIAŁ REKLAMY

Jacek Szarek
główny specjalista, Dział Marketingu i Reklamy
Jacek.Szarek@tvp.pl
tel. (17) 86-13-3
05

Jolanta Ożdżyńska Jolanta Ożdżyńska Jolanta Ożdżyńska
specjalista do spraw reklamy i marketingu,
Jolanta.Ozdzynska@tvp.pl
tel. (17) 86-13-303

Alicja Bączkowska - Mucha Alicja Bączkowska - Mucha Alicja Bączkowska - Mucha
specjalista do spraw reklamy i marketingu,
Alicja.Mucha@tvp.pl
tel. (17) 86-13-303

Lilianna Kurowiecka Lilianna Kurowiecka DZIAŁ ADMINISTRACJI

Lilianna Kurowiecka
kierownik Działu Administracji i Ochrony Informacji,
Lilianna.Kurowiecka@tvp.pl
tel. (17) 86-13-306

Lucyna Pietraszek Lucyna Pietraszek Lucyna Pietraszek
starszy specjalista,
Lucyna.Pietraszek@tvp.pl
tel. (17) 86-13-350

Krystyna Frączek Krystyna Frączek Krystyna Frączek
sekretarka,
Krystyna.Fraczek@tvp.pl
tel. (17) 86-13-347